Szybki kontakt
+48 500 003 318
 

DARMOWA WYSYŁKA zakupy powyżej 200zł 
BRAZYLIA mielona 200 G.

 

Polecany sposób zaparzania

 

Kawa Brazylja jest niezwykle delikatną kawą. Charakteryzuje się łagodnym czekoladowo - orzechowym smaku. Pozbawiomna jest goryczki przy niewielkim stopniu kwasowości. Kawa idealna dla każdego w szczególności do kaw mlecznych, koktajli i osób, które zaczynają swoją podróz w świat kaw. 

 

 

Polecane metody zaparzania dla tego produktu:

   ekspres ciśnieniowy / french press / kawiarka / tradycyjne parzenie / COLD BREW

BRAZYLIA mielona 200 G.

Cena: 29 PLN

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 

BRAZYLIA jest najwiekszym producent kawy na świecie - 30%

 

Kawa Brasil Santos pochodzi z najbardziej malowniczych zakątków Ameryki Południowej. Ziarna zbierane są na na wyjątkowej wyspie Santos, położonej przy brzegu Oceanu Atlantyckiego. Kawa ta uprawiana jest na mniejszych wysokościach niż jej odpowiedniki z Gwatemali czy Kostaryki. Dzięki temu charakteryzuje się o wiele niższą kwasowością – to właśnie stąd bierze się jej delikatny smak, dzięki któremu zdobywa ona serca kolejnych wielbicieli kawy na całym świecie. 

Brazylia – to właśnie tam znajduje się ogromna ilość światowych plantacji kawy. Kawa Brasil Santos hodowana jest wyłącznie na uprawach ekologicznych, a jej zbierane ręcznie ziarna są staranne selekcjonowane – dzięki temu masz pewność, że do Twojego kubka trafiają najdoskonalsze plony, pochodzące z odległych zakątków tej prawdziwie magicznej wyspy… 

To, co najważniejsze w kawie Brasil Santos, to smak – jest to urzeczywistnienie marzeń każdego smakosza. Nie znajdziesz tu nieprzyjemnej kwasowości czy goryczki. Każdy łyk tej kawy w subtelny sposób pieści podniebienie, pozostawiając po sobie przyjemny posmak owoców cytrusowych, takich jak pomarańcza czy mandarynka, a nawet mango i melona. To niezwykłe bogactwo aromatów sprawia, że kawa Brasil Santos cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie. 

 

 

 

 • nazwa : BRAZYLIA
 • gatunek : 100% ARABICA
 • rejon : SANTOS
 • wysokość upraw : 800-1350 m.n.p.m.
 • obróbka : NATURAL
 • kwasowość : 3/5
 • stopień palenia : 2/5
 • intensywność : 2/5
 • gramatura : 200g
 • gradacja : MIELONA
 • profil smakowy : CZEKOLADOWO - ORZECHOWY
 • aromat : SŁODKEJ POMARAŃCZY I MANDARYNKI

 


DLACZEGO KAWA - PROSTO Z PALARNI?

 

Na gwarancje produktu premium składa się wiele czynników.  Po pierwsze jakość sprowadzanych i selekcjonowanych ręcznie przez Nas ziaren. Po przez proces produkcji - kreowanie własnych blendów i wypalanie ziaren w tradycyjnym bębnowym piecu, tzn. palenie mistrzowskie lub tradycyjne, dzięki czemu wydobywamy z ziaren najlepsze walory smakowe (w odróżnieniu od palenia przemysłowego).  Kończąc na opakowaniu najwyższej jakości utrzymującym świeżość i charakter kawy. Wentyl pozwala uwalniać gazy powstałe w wyniku  prażenia.

Dzięki temu kawa, która trafi do twojej filiżanki jest najwyzszej JAKOŚCI I SWIEŻOŚCI.

 

 

g+ youtube mail

DANE FIRMY:

 

 

Adres:

ul. Kopernika 16

87-100 Toruń 

 

telefon: 

+48 500 003 318

 

e-mail: 

manufaktura.kawy.copernicus@gmail.com

 

https://m.facebook.com/manufakturakawytorun/